O mnie

Cześć,

nazywam się Urszula Szegda-Tomczyk.

Jestem blogującą nauczycielką,  lubię gotować, zwiedzać świat, oglądać seriale, ale przede wszytki kocham książki. Lubię na nie patrzeć, kartkować, wąchać, mieć je na półce i oczywiście czytać. Miłością do książek zarażam moich małych uczniów i pokazuję im jak ważne są słowa i jak wielką mają moc.

Szegducha powstała by pokazać Ci książkę z różnych stron. Odczarować mit, że Polacy mało czytają. Zainspirować Cię do życia z książką w ręku, a być może do jej napisania. Znajdziesz u mnie propozycje powieści nie tylko na jesienne wieczory, podpowiem Ci dlaczego warto pisać pamiętnik, jak znaleźć czas na pisanie i zabiorę Cię do “Dziurawego Kotła” kawiarni przesiąkniętej magią Harrego Pottera.

Powiem Ci w sekrecie, że moim ogromnym marzeniem jest napisać książkę.

Marzenie powoli spełniam…

Tutaj znajdziesz jego fragment.

Równie bliskie jak książki jest dla mnie pisanie. Snucie opowieści i pomoc w ich zapisywaniu. Dlatego pod okiem Marii Kuli uczę się w Szkole Trenerek Pisania i już wkrótce zaproszę Cię na prowadzone przeze mnie warsztaty pisarskie.

Razem ze mną w Szkole Trenerek Pisania, są dziewczyny, które prowadzą warsztaty w różnych miastach Polski. Tutaj przeczytasz o nich więcej, a ja zapraszam do odwiedzenia ich pisarskich blogów.

Chcesz do mnie napisać?
Pisz na adres  ulaszegda@gmail.com

P.S. znajdziesz mnie też na fb i na instagramie

Lubisz dostawać listy?

Co dwa tygodnie w poniedziałek wysyłam list. O tym co mnie inspiruje, wzrusza, cieszy i pomaga tworzyć.
Zapisz się i czytaj.